KONST / Litografier / Färglitografi 14257123
nr 1425 7123
Hans-Erik Eriksson
(1921-1997), Sverige
Stockholmsmotiv. Signerad, HC-upplaga (hors de commerce). Färglitografi, bildmått: 34x50, yttermått inklusive ram: 52x67 cm
Hans-Erik Eriksson, född 1921 i Stockholm, död 1997, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 20:18:09
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
Hans-Erik Eriksson
Läs mer om Hans-Erik Eriksson